Kolektiv mladých hasičů SDH Bolatice
Autor: Pytlíková A.

Kolektiv mladých hasičů byl obnoven v roce 2011 a do dnešního dne se schází dostatečný počet dětí, které jsou ve věku od 4 do 15 let a také dorostenci ve věku od 15 do 18let. Od jara do podzimu se scházíme každou středu na tréninkovém hřišti v Důlku v čase od 15:30 do 18:00 hod. V zimních měsících využíváme halu Základní školy v Bolaticích.

Od počátku vzniku jsme přihlášeni do celostátní hry Plamen, kde se umísťujeme na různých místech, také se zúčastňujeme soutěží Okresní ligy mládeže, a taktéž různých pohárových soutěží.

Vedoucími kolektivu jsou Andrea Pytlíková, Jana Ratajová a Adriana Teichmannová. Podle svých možností vypomáhají i ostatní členové sboru, zejména se zajištěním techniky a překážek.

Hlavní vedoucí mládeže: Andrea Pytlíková
Email: pytlikovi2012@seznam.cz