Dotace - Moravskoslezský kraj
Autor: Pytlíková A.

Sbor dobrovolných hasičů Bolatice získal v roce 2020 dotaci od Moravskoslezského kraje z Dotačního programu na podporu sborů dobrovolných hasičů. Dotace ve výši 62,54 % z celkově skutečných vynaložených uznatelných nákladů na realizaci projektu „Zajištění sportovní činnosti dětí a mládeže v SDH Bolatice“. Dotace byla použita na nákup materiálního vybavení pro požární útok (sklopné terče, časomíra, externí displeje a jiné) nejen při tréninzích, ale hlavně pro zkvalitnění soutěží, které náš sbor pořádá nejen pro mladé hasiče, ale i pro dospělé.

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace, která zkvalitní soutěže mladých hasičů, kteří jsou pro nás budoucností ve sportu, ale taktéž mužů a žen.

Dotační program pro podporu SDH v roce 2020
FB našemoravskoslezsko